گروه پزشکان پوست، مو و زیبایی ؛ تناسب اندام و لاغری دکتر ادهم

چگونه کویتیشن به از بین بردن چربی کمک می کند ؟

اگر شما در حال رسیدن به مهمانی و یا تعطیلات هستید، اما رژیم غذایی و ورزش برای چربی های موضعی شما بسیار خوب کار نمی کند، ممکن است دلیل دیگری داشته باشد. روش های سنتی کاهش وزن باعث می شود که بدن شما به حالت حفاظتی و مقاومتی برسد که متابولیسم شما را کاهش می دهد و در واقع چربی را از بین نمی برد. خوشبختانه پیشرفت های علوم پزشکی راه را برای کاهش چربی بدون ارسال بدن به حالت فشار و شوک پیدا کرده اند.
کویتیشن یک راه فزاینده و بدون دردسر برای مقابله با چربی و سلولیت است.
این درمان واقعا شبیه جادوگری است؛
مادر گروه پزشکان دکتر ادهم قبل و بعد سایز موضع را اندازه می گیریم. اکثر مراجعه کنندگان غافلگیر می شوند نتیجه لاغری موضعی لذت بخش است ! وقتی خود شاهد از دست دادن تا 1-4 سانتیمتر در ناحیه ای که پس از جلسه آنها هدف قرار گرفته است هستید .

این روش درمان کویتیشن چیست؟

کویتیشن یک درمان کاهش چربی غیر تهاجمی است که با تکنولوژی ultrasound برای کاهش سلول های چربی در قسمت های چاق هدف بدن مورد استفاده قرار می گیرد. این گزینه ترجیحی برای هر کسی است که نمی خواهد گزینه های شدید مانند لیپوساکشن را تحت نظر بگیرد .

آیا هیچ سوزن یا جراحی را شامل نمی شود؟

بدون درد است - اغلب کمتر از یک ساعت مصرف می شود. جلسه معمولا مانند یک ماساژ با یک دستگاه دستی احساس می شود و شما می بینید که هر جلسه در ناحیه تحت درمان کاهش سایزمی یابید.