گروه پزشکان پوست، مو و زیبایی ؛ تناسب اندام و لاغری دکتر ادهم

درباره دکتر ادهم

دکتر بهمن ادهم متعهد به رویکردی بسیار استاندارد، ایمن و اخلاقی برای هر مراجعه کننده است. به استثنای تخصص و  تجربیات وی ، او معتقد است که زیبایی باید به دنبال نتایج طبیعی تر و ارتقاء سطح سلامتی عمومی از طریق مراقبت از پوست ، تغذیه و خودآگاهی باشد و همیشه اولویت های بیماران را در درمان مد نظر قرار می دهد.او مشتاق بهبود نه تنها در زیباسازی شما، بلکه همانند یک نابغه زیبایی عمل می کند ، همچنین مراقب سلامت شما به عنوان یک درمانگر است. مطمئن باشید، شما قطعا در دستان ماهر و ایمن یکی از بهترین پزشکان زیبایی هستید.

با روشی دوستانه ، شما می توانید براحتی بحث در مورد همه نیازهای مراقبت از زیبایی ، مو ، پوست ، تناسب اندام  خود را با دکتر ادهم درمیان بگذارید تا با بهترین کیفیت به نتایج یک چهره بی نظیر دست پیدا کنید .

شور ، شوق و هیجان  او کمک به مردم است تا توانایی خود را برای احساسی جوان تر و زندگی سالم تر، شادتر و با ارزش تر داشته باشند.

وی همچنین دارای دانش گسترده ای در تمام جنبه های زیبایی است و علاقه خاصی به زیبایی شناسی دارد ، از جمله پیگیری مهارت ها و تخصص او در سطح های بالای علمی و کسب مدارک آکادمیک زیبایی و پوست از تحصیلات تکمیلی کشور کانادا است .