گروه پزشکان پوست، مو و زیبایی ؛ تناسب اندام و لاغری دکتر ادهم

لیزر لیپوساکشن

تکنیک ریختن چربی و پوست را تشدید می کند. لیپولیز لیزر نتایج لیپوساکشن سنتی را افزایش می دهد.

لیپوساکشن یکی از محبوب ترین روش های درمان چاقی موضعی است. اما مانند هر چیزی که به نظر می رسد خیلی خوب  درست شده است، روند کاهش چربی را با چند اشکال مواجه می کند، به خصوص اگر پوست شما نمی تواند از شل شدن جلو گیری کند . لیزر لیپولیز پوست می تواند نتیجه جراحی زیبایی لاغری را برای فشرده شدن چربی های دشوار به دست بیاورد.

این جایی است که تکنیک جدید لیپولیز لیزر طراحی شده است، در حالی که لیپوساکشن سنتی را ترک می کند. دکتر ادهم با تجربه و تخصص خود  بر این باور است  که این روش پیشرفته می تواند کلیدی برای پیکر تراشی و تناسب اندام کامل بدن باشد .

لیپولیز چگونه کار می کند؟

لیپولیز لیزری یک روش حداقل تهاجمی است که با استفاده از گرمای لیزرهای فیبر نوری در طول موج های مختلف به ذوب شدن چربی بدن کمک می کند. این یک فرایند متفاوت نسبت به لیپوساکشن است که شامل حذف چربی از بدن با استفاده از مکش خلاء است. مزیت اضافه لیپولیز لیزر این است که تولید کلاژن پروتئین را افزایش می دهد و باعث می شود که پوست جوانتر و زیباتر  شود.  لیپولیز یا لیپوساکشن؟لیپولیز لیزر می تواند برای حذف چربی به تنهایی موثر باشد. با این حال، ادغام لیپولیز لیزر با لیپوساکشن سنتی به طور کلی بهترین نتایج را برای سفت کردن و کاهش پوست می دهد. دکتر ادهم روش لیزر لیپولیز را روشی سالم و امن جهت لاغری و رفع چربی های موضعی توصیه می کند .